MAGIC OIL
WOOD FLOOR WORLD CUP

MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUP

MAGIC OIL ZMIENIA WSZYSTKO.

 Weź udział w konkursie MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUP i wspólnie z nami twórz  „magiczną” historię sukcesu! Celem międzynarodowego wydarzenia  jest wyłonienie najlepszych parkietów wykończonych co najmniej jednym produktem z rodziny MAGIC OIL*, które stanowią doskonały przykład perfekcyjnego rzemiosła podłogowego. Początek rywalizacji już 14 września 2023 r. Zgłoś swój obiekt referencyjny i stań się częścią polskiej drużyny! Wspólnie z kolegami staniesz do rywalizacji z zespołami z innych krajów, które zaprezentują swoje obiekty zrealizowane z użyciem MAGIC OIL. Międzynarodowa komisja  sędziowska złożona z ekspertów wyłoni kraj z najlepszymi wynikami spośród wszystkich zgłoszonych obiektów. Nagroda jest przyznawana całemu zespołowi z danego kraju.

 

ZOSTAŃ CZŁONKIEM ZWYCIĘSKIEGO ZESPOŁU NARODOWEGO

Zarejestruj się i zgłoś swój projekt referencyjny. Stań się członkiem polskiego zespołu i pomóż mu wygrać w konkursie MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUPS. Możesz zgłosić projekt nie starszy niż 24 miesiące lub taki, który jest dopiero w trakcie realizacji i zostanie ukończony w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zgłoszone prace zostaną zaprezentowane na arenie międzynarodowej i staną do rywalizacji z projektami innych parkieciarzy z całego świata. Termin zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2024 r., a później zrobi się ekscytująco! Międzynarodowy zespół ekspertów PALLMANN wybierze zwycięski kraj w oparciu o jasno określone kryteria, takie jak rzemiosło, wykonanie lub geometria pomieszczenia. Następnie wyłoniona przez komisję sędziowską drużyna narodowa jest zapraszana na imprezę zespołową w zwycięskim kraju.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij zdjęcia swojego obiektu. Wybierz fotografie, które oddają jak najpełniejszy obraz obiektu, wykończonej powierzchni i ogólnego klimatu wnętrza. Możesz przesłać zdjęcia poddane obróbce, ujęcia „przed” i „po”, a także zbliżenia na detal.

 

WOOD FLOOR WORLD CUP POLISH

UCZESTNIK
Platzhalter
INFORMACJE O OBIEKCIE
Platzhalter
INFORMACJE O REALIZACJI
zrównoważonego rozwoju
MATERIAŁY ZDJĘCIOWE
Prosimy o przesłanie mailem min. 1, a maks. 10 zdjęć obiektu, w którym użyto MAGIC OIL. Zdjęcia powinny dać jury jak największą możliwość oceny obiektu, gotowej powierzchni i ogólnego wrażenia. Idealne byłyby również zdjęcia z obróbki, zdjęcia przed/po oraz ujęcia detali.
Note, if you have more than one image to upload, please select ALL of them at once and click “Open”. All image titles will then display in the box.
Tak, chcę zgłosić moją realizację parkietu do konkursu MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUP.

Installation systems for screeds, floors and wood flooring

Machinery and special tools for substrate preparation and installation of floor coverings

Complete product range for installation, renovation and maintenance of wood flooring

Resin and cementitious floor finishes combining performance and design

Installation systems for tiling and natural stone

High quality painting, plastering and drywalling tools