MAGIC OIL
WOOD FLOOR WORLD CUP

MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUP

MAGIC OIL MĚNÍ VŠE.

Připojte se také k MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUPu a staňte se součástí magického úspěchu! V mezinárodní soutěži hledáme nejlepší parketové podlahy, které byly dokončeny alespoň jedním výrobkem z řady MAGIC OIL a které prokazují řemeslnou zručnost*. Startovní výstřel padne 14. září 2023. Se svým referenčním objektem se stanete součástí národního týmu za svou zemi a společně s ostatními kolegy budete soutěžit s týmy ostatních zemí a jejich objekty MAGIC OIL. Mezinárodní odborná porota spravedlivě vybere zemi s nejlepším výkonem ze všech předložených objektů. Nakonec bude oceněn kompletní tým dané země.

 

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ VÍTĚZNÉ ZEMĚ

Zaregistrujte se se svým referenčním projektem, staňte se součástí národního týmu a podpořte svou zemi ve snaze vyhrát MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUP. Přihlásit se můžete buď s projektem, který není starší 24 měsíců, nebo s projektem, který je stále ve fázi realizace a bude dokončen během několika následujících měsíců. Přihlášené projekty budou prezentovány na mezinárodní úrovni a vy můžete soutěžit s parketáři z celého světa. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2024, a pak to začne být napínavé! Mezinárodní odborná porota společnosti PALLMANN vybírá vítěznou zemi na základě jasně definovaných kritérií, jako je řemeslné zpracování, udržitelnost nebo geometrie místnosti. Poté je celý námi vybraný národní tým pozván na týmovou akci do vítězné země.

TAKTO SE ZAPOJÍTE

Stačí naskenovat QR kód nebo navštívit webové stránky "www.woodfloorworldcup.com". Zde vyplňte přihlašovací formulář a nahrajte fotografie svých realizací. Fotografie by měly porotě poskytnout co nejkomplexnější představu o objektu, hotovém povrchu a celkovém dojmu. Ideální jsou také snímky ze zpracování, snímky před/po a snímky detailů.

 

WOOD FLOOR WORLD CUP CZECH

ÚČASTNÍK
Platzhalter
INFORMACE O OBJEKTU
Platzhalter
INFORMACE O REALIZACI
Udržitelnost
OBRAZOVÝ MATERIÁL
Prosím, zašlete minimálně 1 a maximálně 10 fotografií objektu lakovaného parketovým lakem MAGIC OIL. Zaslané fotografie by měly umožnit porotě objektivně posoudit charakter objektu, kvalitu lakované plochy a celkový dojem realizace. Ideální jsou i obrázky z průběhu realizace, snímky před/po realizaci a detailní snímky lakované podlahy.
Note, if you have more than one image to upload, please select ALL of them at once and click “Open”. All image titles will then display in the box.
Ano, zúčastním se svým parketovým projektem na MAGIC OIL WOOD FLOOR WORLD CUP.
captcha

Installation systems for screeds, floors and wood flooring

Machinery and special tools for substrate preparation and installation of floor coverings

Complete product range for installation, renovation and maintenance of wood flooring

Resin and cementitious floor finishes combining performance and design

Installation systems for tiling and natural stone

High quality painting, plastering and drywalling tools